
16:00, 3 серпня 2018 р.
На Буковині через недопалок ледь не згорів житловий будинок (фото)

2 серпня у селі Снячів Сторожинецького району сталася пожежа у житловому будинку. Сусіди, помітивши дим із будинку, зателефонували до Служби порятунку.
Разом із цим, місцеві мешканці знали, що всередині будинку може перебувати власник. Люди увійшли у приміщення та вивели господаря на свіже повітря. По прибуттю рятувальників на місце події було встановлено, що пожежа виникла в одній із житлових кімнат. За попередніми висновками фахівців, причиною пожежі стало необережне поводження власника з вогнем під час паління.
Чоловік палив у приміщенні, недопалок впав у домашні речі й спричинив загорання. Далі полум’я перекинулося на дерев’яні стіни будинку та дісталося покрівлі. Пожежу ліквідували черговий караул Державної пожежно-рятувальної частини № 12 м. Сторожинця та вогнеборці місцевої пожежної охорони села Великий Кучурів у тих межах,в яких застали її на момент прибуття, та врятували від знищення житловий будинок. Внаслідок пожежі пошкоджено перекриття та покрівлю будинку, домашні речі.
У селі Лівинці Кельменецького району горіла стерня на відкритій території. Повідомлення про пожежу на лінію 101 надійшло від очевидців, котрі проїжджали повз поле і помітили вогонь. Рятувальники з смт Кельменців ліквідували пожежу на площі 0,6 га. Полум’я знищило стерню. Попередня причина пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленої особи.
Також пожежа мала місце у селі Репужинці Заставнівського району, де загорівся трактор. Оскільки її площа була невеликою та згодом пожежа самоліквідувалась, рятувальники на місце події не викликались.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:10
08:47
20:41
Вчора
19:55
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
13:37, 9 липня
22
06:30, 7 липня
1
16:20, 3 липня
live comments feed...
Коментарі