
09:03, 11 серпня 2018 р.
Надійне джерело
Патрульні знайшли у Чернівцях чоловіка, якого декілька днів шукали родичі

Патрульні знайшли громадянина, якого 4 дні шукали родичі.
Чоловіка, що рухався проїзною частиною на вулиці Гагаріна поблизу залізничного вокзалу, вчора, близько 23-ї години, помітили патрульні.
Охоронці порядку зупинили громадянина. Чоловік потребував допомоги, погано орієнтувався в просторі, почувався розгубленим та мав нечітку вимову. Пояснити, що із ним сталося та назвати адресу проживання він не зміг.
Інспекторам вдалося дізнатися номер телефону сестри, під час розмови з якою поліцейські з’ясували, що 53-річний громадянин, який нещодавно переніс інсульт, направлявся автобусом до доньки, але не до місця так і не дістався. Рідні розшукували його вже протягом чотирьох днів.
Патрульні одразу ж зателефонували доньці та повідомили про місце знаходження батька. Жінка висловила охоронцям порядку подяку за допомогу у пошуках тата.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:16
Вчора
18:26
Вчора
09:33
Вчора
20:46
19 вересня
19:24
19 вересня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
00:38, 2 вересня
21:09, 10 вересня
12:09, 15 вересня
00:00, 17 березня
00:00, 15 вересня
Коментарі