• Головна
  • Щоб щось змінити у житті, варто почати з прибирання
22:04, 14 серпня 2018 р.
Надійне джерело

Щоб щось змінити у житті, варто почати з прибирання

Щоб щось змінити у житті, варто почати з прибирання

Щоб щось змінити в житті і вийти із зони комфорту потрібно додаткові сили та енергія та де їх взяти?

Існує два фактори, що заважають нашому просуванню вперед: переживання за минуле та тривога за майбутнє. Щоб вибратися зі стану застою, потрібно зробити три кроки, які наблизять вас до нових горизонтів.

1. Прийміть себе і пробачте собі свої недоліки. Варто зупинитися і прийняте, те, що у вас наразі є. Чесно визнати свої сильні та слабкі сторони. Пробачте собі і ті риси, які вас "буксують" (наприклад, лінощі, нерішучість, страх).

2. Почистіть простір навколо себе. Генеральне прибирання варто почати усюди - від дому та свого тіла, до душі та інформаційного поля навколо вас.

З дому викиньте речі, якими давно не користуєтеся. Кажуть, що якщо річ не знадобилася впродовж року, то можете її сміливо викидати чи дарувати.

Далі - потрібно "просканувати" ваш особистий простір та інформаційне поле. Що несуть вам інші люди? З якою енергетикою ви стикаєтеся найчастіше? Відсійте, те, що зайве і несе дискомфорт.

Також перевірте ноутбук, записну книжку. Можливо там займає місце інформація про людей і місця, з якими ви вже емоційно не пов'язані, але вони тягнуть таким чином з вас енергію. Найщасливі люди - ті які загубили телефон чи ноутбук.

І третій пункт, у якому ви проводите генеральне прибирання - ваше тіло. Воно все пам'ятає: ваші почуття, емоції, досвід, злети та падіння. Це камені, записані на тілі у вигляді блоків та зажимів. Завдання для вас - звільнитися від них. Є багато способів це зробити - від танців та масажу, до активних спортивних тренувань.

3. Задавайте собі правильні запитання.

Слухайте себе і свої бажання - не те, що потрібно зробити, а те, що хочеться. Почніть з простого, наприклад, прибрати пилюку, заварити чай чи почитати. Для себе аналізуйте відчуття, коли робили щось бажане.

Так ви вчитеся звертати увагу на дрібниці, радіти життю уже сьогодні. Коли вдалося купити приємну дрібничку, прочитати книгу, яку давно планували чи сходити на таку цікаву та захоплюючу виставку. Коли вдалося зробити давно задумане, то з часом від маленьких справ вам вдасться перейти до чогось більшого - поїхати у подорож чи на навчання, змінити професію чи місце проживання. Нічого не можна почати робити одразу, а лише поступовими кроками.

Варто задавати собі питання: "А що стало з моєю мрією?" Я досяг свого чи ні?" В дитинстві щастям вважається ящик морозива, але з часом речі змінюються. Тепер, можливо, це не зробить вас щасливими, але ревізію цілей і мрій періодично треба проводити, щоб розуміти куди ви хочете рухатися. З часом мрії змінюються, не бійтеся у цьому собі зізнатися і відкорегувати  ціль.

Найнадійніший спосіб вийти із зони комфорту – поставити собі мету, якої важко досягти, і все-таки прийти до неї. Варто визначити часові межі, наприклад, одне суперзавдання на рік. Ви побачите, як у процесі наближення до мети у вашому мисленні, поведінці, навіть у фізіології відбуватимуться неймовірні зміни – ви почуватиметеся непереможним. Ну а після досягнення бажаного можна планувати щось нове, поступово піднімаючи планку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#водії #поліція #наркотики
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...