
19:30, 22 серпня 2018 р.
Затримали буковинку, яка намагалася вивезти дитину до Італії за підробним дорученням

У пункт пропуску «Тиса» на мікроавтобусі «Мерседес» прибули бабуся з онучкою, що прямували до Італії. 49-річна мешканка Чернівців везла дитину до матері, яка вже певний час працює за кордоном.
Через необережність батьків дівчинки подорож була припинена. Під час перевірки документів прикордонники виявили ознаки підробки заяви на виїзд неповнолітньої за кордон, повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.
Зі слів бабусі, доручення тато з мамою отримували у Генеральному Консульстві України в Мілані. Проте коли вони стояли в черзі, до них підійшла невстановлена особа, яка запропонувала за певну доплату оформити документи за спрощеною процедурою. Ті погодились, проте документ виявився фальшивим.
Про виявлене правопорушення охоронці кордону повідомили Національну Поліцію, адже за таке діяння передбачена відповідальність згідно ст.358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:34
10:19
19:48
Вчора
10:21
Вчора
09:29
Вчора
19:25
15 травня
18:27
15 травня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
07:18, 8 травня
09:29, 8 травня
11:33, 10 травня
5
10:29, 6 травня
Коментарі