• Головна
  • Модель із Чернівців стала обличчям Vogue, Victoria Beckham та Givenchy: історія успіху
22:06, 23 серпня 2018 р.
Надійне джерело

Модель із Чернівців стала обличчям Vogue, Victoria Beckham та Givenchy: історія успіху

Модель із Чернівців стала обличчям Vogue, Victoria Beckham та Givenchy: історія успіху

20-річна модель із Чернівців, Віолетта Харакоз розповіла, як почала займатись моделінгом, досягла результатів та дала поради юним чернівчанкам.

Модель із Чернівців, що стала обличчям іспа нського Vogue, брендів Victoria Beckham та Givenchy, розпочала свій шлях моделі у 20 років.

- Уже 4 років працюю моделлю. Розпочала із агентства «One mother agency», де директром був Валентин Юдашкін. Зараз я співпрацюю з іншим агентством, яке відкрили дві дівчини. Раніше вони працювали менеджерами, зараз створили власне агентство. Їх перевага в тому, що вони мають величезний список клієнтів, напрацьовані контакти, - розповіла Віолета Харакоз.

- Усе почалося з конкурсу краси, де мене помітив Юдашкін та приїхав до Чернівців, щоб познайомитись зі мною. Після цього я поїхала до Києва, через два тижні підписала з ними контракт, а ще через два місяці полетіла в Шанхай. Були дві пропозиції: Париж та Шанхай, але спершу все ж вирішила полетіти в Китай.

Модель із Чернівців стала обличчям Vogue, Victoria Beckham та Givenchy: історія успіху, фото-1

Почалося все з конкурсів краси. Брала участь тричі, та щоразу входила у п‘ятірку переможниць. Уже на останньому мене помітив Валентин Юдашкін та запропонував роботу моделі. Я цим загорілась, тому далі конкурси краси для мене стали не цікаві. Поки що в показах не брала участі, але скоро планую поїздку до Лондона, де візьму участь у Fashion Week. Із відомих журналів - іспанський Vogue, в Лондоні фотографувалась для бренду Victoria Beckham, також для Stradivarius та Givenchy. Було багато цікавих робіт у Тель-Авіві, Барселоні, Лондоні.

Насправді, моделінг - це нелегка справа, складно досягнути тих висот, яких хочеш, але все одно ти отримуєш масу задоволення, знайомишся з цікавими людьми. Маєш можливість подорожувати та заробляти. Досягнути чогось, звісно, реально, але потрібно пам‘ятати, що дуже велике конкуренція плюс потрібні люди, які йтимуть за тобою, комусь показуватимуть. Тобто для того, щоб стати відомою і потрібною відомим клієнтам, брати участь, до прикладу, у показі Dolce&Gabbana потрібні хороші букери, які цим займатимуться. Такі люди візьмуться за тебе тільки тоді, коли ти сам дуже крутий, і вони впевнені, що ти сам зможеш це все потягнути і кльово працювати.

Цікаво, що стати моделлю була ідея не самої Віолети, а її мами.

- Я не була в захваті від всього цього, але згодом зрозуміла, що це прикольно. Зараз вони мене повністю підтримують, бо розуміють, що це хороший спосіб заробітку, достатньо легкий і цікавий. Це для мене і хоббі, і спосіб заробітку. З висоти пропрацьованих років, скажу, що досягнути мега висот складно, не тому, що не підходжу, а тому що агентство спочатку було не тим.

Насправді, раніше у мене було більше бажання займатись малюванням. Мене не вчили професійно малювати, у мене тато був художником, тому, мабуть, передався талант. Це скоріше йде від душі: якщо мені хочеться малювати - я малюю, якщо ні - то ні. Іноді такого бажання немає роками. Закінчувала художню школу у Вижниці, звідки я родом.

Буковинка бажає дівчатам не здаватися на шляху до успіху і впевнена, що її історія надихатиме інших молодих панянок.

Джерело: politician.com.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#модель #історія #чернівчанка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...