![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
17:00, 3 вересня 2018 р.
Чернівчани підтримують будівництво спортивного майданчику на території прикордонного загону
![Чернівчани підтримують будівництво спортивного майданчику на терито... Чернівчани підтримують будівництво спортивного майданчику на території прикордонного загону](/dist-assets/images/cap.jpg)
На території Чернівецького прикордонного загону хочуть збудувати спортивний майдачник для проведення військово-патріотичних ігор та змагань.
Відповідна петиція на сайті Чернівецької міської ради набрала необхідну кількість голосів.
«Чернівецький прикордонний загін є осередком та платформою різних масових заходів, в тому числі під егідою мерії міста, постійно бере участь в чемпіонатах міста з рукопашного бою, міні-футболу також і серед дітей правоохоронців, патріотичному вихованні молоді Буковини. Військово-патріотичні Ігри, як «Джура» та «Змагання Юних друзів прикордонників» проводяться на базі прикордонного загону. Пропоную на розгляд питання будівництва ігрового майданчика із штучним покриттям на території прикордонного загону за адресою: вул. Герцена 2 А, для якісної підготовки та проведення спортивних змагань, як черговий етап досягнення мети: виховання здорової та вмотивованої молоді на благо Українському народові», – пише авторка звернення Олександра Рибак.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі