11:46, 4 вересня 2018 р.
Чернівчани активно звертаються за безоплатною правовою допомогою
2 роки на Буковині працюють 11 бюро правової допомоги. У Садгірському бюро правової допомоги працює двоє працівників. Вони консультують з питань розірвання шлюбу, стягнення аліментів, оформлення пенсії, або субсидії чи житлових питань.
Чернівчанка Марія Георгіца вже понад 12 років мешкає в аварійному будинку. До бюро жінка прийшла аби їй допомогли написати звернення до міської ради про покращення житлових умов.
“Найгірше це у мене у моїй квартирі. Стіна та вікна перекошені. Зимою неможливо зимувати. У мене ще син живе зі мною і дітьми. Я вже ходжу 12 років і ніякої допомоги не маю. І в Київ ми писали звідти сказали, що вирішують тут у Чернівцях”, – Марія Георгіца, чернівчанка.
Казиміра Зеленська прийшла отримати консультацію щодо отримання спадщини, пише Буковина
“Мені батько залишив заповіт і я вступила в спадщину, але Садгірський суд. Видав рішення щоб розділити володіння будинком. На підставі сфальсифікованої заяви, яка була подана у Садгріський виконком від імені мого батька. На той час він три з половиною роки був у могилі. Оскаржувала всі рішення суду і дійшла аж до Європейського суду. Європейський суд визнав мою правду і повернув мені справу назад. Куди я не йду в яку установу ніякий адвокат цю справу брати не хоче”, – Казиміра Зеленська, чернівчанка.
Отримати юридичну консультацію можна не тільки у відділенні, але й телефоном, Skype, або ж за місцем проживання через стан здоров’я.
“Коли особа звертається до нас вона розповідає про свою проблему і ми первинно надаємо їй консультацію. Якщо у людини є достатній пакет документів, щоб звернутися до суду за захистом свого права ми приймаємо звернення на безоплатну вторинну допомогу. Щоб фахівець або адвокат який працює з системою безоплатної допомоги міг представляти інтереси особи у судді”, – Інна Гаврилюк, головний спеціаліст Чернівецького бюро правової допомоги.
“Ці бюро діють як швидка допомога з правових питань. Якщо у людини виникає якась критична ситуація в правовому полі, то можна звернутися до бюро. І вирішити свою проблему у вигляді консультації, а якщо це щось більше чи потрібно представництво у суді, тоді призначається адвокат чи юрист центру. Адвокат призначається лише для визначених категорій громадян. Це малозабезпечені, це учасники бойових дій, це діти, це переселенці”, – Аркадій Мунтяну, директор регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області.
З 2016 року майже 11 тисяч буковинців звернулися за правовою допомогою.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:03
17:35
13:00
11:12
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
23:30, 27 листопада
09:57, 29 листопада
08:45, 27 листопада
14:17, 29 листопада
live comments feed...
Коментарі