• Головна
  • Буковинець служив в АТО, а банк безпідставно нараховував йому відсотки за кредитом
13:02, 4 вересня 2018 р.

Буковинець служив в АТО, а банк безпідставно нараховував йому відсотки за кредитом

Буковинець служив в АТО, а банк безпідставно нараховував йому відсотки за кредитом

Банк безпідставно нарахував відсотки за користування кредитом військовослужбовцю в період його перебування у зоні проведення АТО. Учасник бойових дій, житель міста Вижниця, звернувся із цією проблемою до Вижницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Фахівці центру роз'яснили, що відповідно до Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей” з моменту призову під час мобілізації і до закінчення особливого періоду штрафні санкції, пеня за невиконання зобов’язань перед підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, у тому числі банками та фізичними особами, а також проценти за користування кредитом, не нараховуються.

 Військовослужбовець вирішив звернутися до центру з заявою про призначення йому адвоката, пише асс. Його інтереси представляв у суді Михайло Ковалюк. Вивчивши матеріали справи, адвокат встановив, що в період з 26.03.2015 по 06.04.2016 учасник АТО безпосередньо проходив військову службу на території Луганської області в зоні проведення антитерористичної операції. Це звільняло його від сплати процентів за користування кредитом, як військовослужбовця, на особливий період (який згідно із Законом України “Про оборону України” настає з моменту оголошення рішення про мобілізацію, тобто з дня оприлюднення Указу Президента від 17.03.2014 року “Про часткову мобілізацію”).

Адвокату вдалося довести, що банк не врахував цю важливу інформацію. Взявши до уваги цей факт, Вижницький районний суд ухвалив рішення: позов банку задовольнити частково (зменшити в частині заборгованості по відсоткам за користування кредитом).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Буковина #АТО #банк #відсотки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...