• Головна
  • Батьки новонародожених у Чернівцях вже скоро отримають свої "Пакунки малюка"
18:30, 4 вересня 2018 р.

Батьки новонародожених у Чернівцях вже скоро отримають свої "Пакунки малюка"

Батьки новонародожених у Чернівцях вже скоро отримають свої "Пакунки малюка"

Починаючи з 1 вересня 2018 року при народжені дитини здійснюється надання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка», але не пізніше ніж через 30 днів з дня народження дитини.

Відповідно до затвердженого Порядку, право на отримання «пакунка малюка» мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах проживають на території України і народили живонароджену дитину. Пунктом 9 Порядку визначено, що «пакунок малюка» видається під час виписки новонародженої дитини з пологового будинку.

Якщо на день виписки у пологовому будинку були відсутні «пакунки малюка», місцевий структурний підрозділ з питань соціального захисту населення на підставі заяви отримувача допомоги звертається до обласного структурного підрозділу з питань соціального захисту населення для забезпечення отримувача «пакунком малюка». Тобто, якщо на день виписки у пологовому будинку відсутні «пакунки малюка», для його отримання мати або батько подає заяву до місцевого структурного підрозділу з питань соціального захисту населення (заява оформлюється в пологовому будинку).

Згідно із заявою місцевий структурний підрозділ з питань соціального захисту населення забезпечує надання «пакунку малюка» (не більше ніж протягом 17 робочих днів) отримувачу за місцем проживання, повідомляє прес-служба міської ради. 

Як повідомили в міському управлінні охорони здоров’я та управлінні праці то соціального захисту населення Чернівецької міської ради, всі батьки дітей, які народились 1 вересня 2018 року і в наступні дні, отримають «пакунки малюка» за місцем проживання відповідно поданих заяв.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#малюк #пакунок #діти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...