• Головна
  • У Чернівцях підприємець сплатить майже 800 тис. гривень за неоформлених працівників
16:29, 6 вересня 2018 р.

У Чернівцях підприємець сплатить майже 800 тис. гривень за неоформлених працівників

У Чернівцях підприємець сплатить майже 800 тис. гривень за неоформлених працівників

Не задекларовану зайнятість виявили головні державні інспектори відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Чернівецькій області  у фізичної особи - підприємця у Чернівцях.

Роботодавець допустив до роботи у власному кафе трьох працівників без укладання з ними трудових договорів, оформлених наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівників на роботу.

Фахівці Держпраці також  встановили, що з чотирма працівниками  на підприємстві укладено трудові договори. Але за їх умовами, персонал працює неповну зміну. Водночас  за підтвердженими документально фактами, працівники перебувають на своїх робочих місцях упродовж всього дня.

Отже, суб’єкт господарювання порушив законодавство про працю у частині декларування зайнятості, здійснивши  фактичний допуск працівників до роботи без оформлення трудових договорів (контрактів) та оформивши  працівників на неповний робочий час  за фактом виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернівці #кафе #трудові_договори
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...