• Головна
  • ВРУ прийняла новий законопроект, що стосується учасників бойових дій
18:00, 6 вересня 2018 р.

ВРУ прийняла новий законопроект, що стосується учасників бойових дій

ВРУ прийняла новий законопроект, що стосується учасників бойових дій

Держава надає одноразову грошову допомогу (далі – ОГД) родинам загиблих військових у розмірі 750 прожиткових мінімумів.

Однак, раніше, якщо учасник бойових дій помирав після звільнення зі служби внаслідок поранення або захворювання, пов’язаного з виконанням обов’язків служби і вже не мав статусу військовослужбовця, його родина не отримула допомоги.

"Юридична Сотня" взяла до уваги значну кількість звернень сімей померлих учасників бойових дій та розробила законопроект №6268 «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціального захисту військовослужбовців», який встановлює виплату одноразової грошової допомоги таким сім’ям. Законопроект №6268 пропонує надати право на отримання одноразової грошової допомоги членам сімей померлих військовослужбовців, смерть яких настала після звільнення зі служби, в разі якщо смерть настала протягом 3-х місяців після звільнення з військової служби, повідомляє портал "Юридичної сотні". 

Після того члени Комітету безпеки і оборони виявили бажання бути залученими до процесу відновлення справедливості та соціального захисту сімей загиблих. Власне так з’явився законопроект № 6268-1, норми якого майже дублюють в законопроекті № 6268.

Відмінність № 6268-1 від № 6268 в тому, що № 6268-1 пропонує надати право на виплату в разі, якщо смерть через захворювання чи поранення настала протягом одного року після звільнення зі служби.

Сьогодні, законопроект №6268-1 було прийнято у першому читанні Верховною Радою України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вру #законопроект #військові #ато
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...