• Головна
  • Підприємство, що забруднювало річку на Буковині, має сплатити чималий штраф
12:28, 13 вересня 2018 р.

Підприємство, що забруднювало річку на Буковині, має сплатити чималий штраф

У Державній екологічній інспекції повідомили, що до 20 вересня адміністрація заводу має час, аби привести до норми роботу очисних споруд.

У Мамаївцях на підприємстві ТОВ «ДЬОЛЕР БУКОВИНА», яке займається виготовленням концентрованих соків, відповіли на висновки експертизи обласної Державної екологічної інспекції стосовно забруднення місцевої річки Совиця.

Про це йдеться у сюжеті ТРК «Буковина».

«Спочатку вода була чорна, потім вся риба вимерла. Щороку одне і те ж повторюється. Цього року були великі щуки, окуні, коропи. Дуже багато риби потруїли. А запах щороку, наче з каналізації», – розповідає житель Мамаївців Євген Рибак.

Державна екологічна інспекція провела дослідження води у річці Совиця, аби з’ясувати чи забруднює її викидами завод «Дьолер Буковина».

«Згідно аналізу води, 6 речовин скидалися з перевищенням нормативних вимог. За цими шести показниками, які йдуть з перевищенням, ми будемо нараховувати збитки.  У випадку, якщо підприємство не погодиться з нашими висновками та вимогою, справа буде скерована до суду», – зазначає перший заступник начальник Державної екологічної інспекції у Чернівецькій області Микола Собко.

«Ми маємо дозвіл на скиди відходів у річку Совиця на підставі проектної документації. Ця ситуація могла бути спровокована кількома чинниками – відсутність дослідження річки Совиця до моменту роботи підприємства і не виключно, що ми маємо вплив на екосистему. Що провокує запах і забруднення річки вимагає детального дослідження і не можна говорити, що вина тільки нашого підприємства. У відібраних пробах є незначні перевищення, але не критичні. Так, звичайно, якщо будуть штрафні санкції ми їх будемо відшкодовувати», –  відповіла заступник генерального директора з яксоті ТОВ «ДЬОЛЕР БУКОВИНА» Галина Тураш.

У Державній екологічній інспекції повідомили, що до 20 вересня адміністрація заводу має час, аби привести до норми роботу очисних споруд. Потім екологи знову візьмуть проби води в річці, і в разі якщо виявлять там порушення, на завод чекають додаткові санкції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Буковина #підприємство #річка #забруднення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...