• Головна
  • Чернівецькі депутати внесли зміни до обласного бюджету на 2018 рік
13:05, 13 вересня 2018 р.

Чернівецькі депутати внесли зміни до обласного бюджету на 2018 рік

Чернівецькі депутати внесли зміни до обласного бюджету на 2018 рік

12 вересня 2018 року сесією Чернівецької обласної ради затверджено, подані обласною державною адміністрацією, зміни до обласного бюджету на 2018 рік.

Основні зміни відбулися у зв’язку із отриманням міжбюджетних трансфертів з інших місцевих бюджетів Чернівецької області в сумі 2,2 млн. грн. та додаткових надходжень від перевиконання понадпланових надходжень митних платежів, що справляються під час митного оформлення товарів на території Чернівецької області в сумі 14,7 млн. грн.

Отримані трансферти з місцевих бюджетів заплановано спрямувати для співфінансування капітальних робіт на об’єктах, що реалізуються в поточному році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Про це повідомляє прес-служба Чернівецької облдержадміністрації.

Крім того, за обґрунтованими пропозиціями головних розпорядників коштів обласного бюджету з метою забезпечення ефективного використання бюджетних коштів здійснено перерозподіл передбачених асигнувань у межах їх загального обсягу.

Більш детально із зазначеними змінами можна ознайомитися на офіційному сайті обласної ради у рубриці «Документи ради» та підрубриці «Сесії».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Буковина #обласний_бюджет #зміни
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...