• Головна
  • Інклюзивно-ресурсний центр на базі гімназії відкрили у Хотині
20:03, 13 вересня 2018 р.
Надійне джерело

Інклюзивно-ресурсний центр на базі гімназії відкрили у Хотині

 Інклюзивно-ресурсний центр на базі гімназії відкрили у Хотині

Сьогодні, 13 вересня 2018 року, у подвір’ї Хотинської гімназії відбулися урочистості з нагоди відкриття комунальної установи Інклюзивно-ресурсний центр".

Інклюзивно-ресурсний центр розміщено на базі Хотинської гімназії, надаватиме комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дітей, а також надаватиме всебічну допомогу з метою їх соціальної адаптації до реальних умов життя. Фахівці центру забезпечуватимуть методичний, психологічний, дефектологічний, логопедичний супровід дітей віком від 2 до 18 років, які мають особливі освітні потреби, інформують у Хотинській районній раді.

У новому центрі з сучасним інтерактивним обладнанням, яке дає можливість розвивати у дітей пізнавальні процеси та підвищувати мотивацію до навчання, зможе обслуговуватись близько 2000 тис. дітей Хотинського району з особливими освітніми потребами.

За результатами конкурсу призначено перших спеціалістів ІРЦ: практичного психолога Кантемір Таю Володимирівну, вчителя логопеда Варгуляк Ніну Степанівну, вчителя реабілітолог Чоботар Богдану Борисівну та вчителя дефектолога Рябу Ольгу Петрівну.

Для облаштування ІРЦ у Хотині було використано 550 тис. грн державних коштів для здійснення ремонтних робіт приміщення, 200 тис. грн. субвенції державного бюджету місцевим бюджетам спрямовано на придбання обладнання та 40 тис. грн. виділено з районного бюджету на придбання меблів.

На цю знаменну подію завітали народний депутат України – Максим Бурбак, директор департаменту освіти і науки ОДА – Оксана Палійчук, заступник голови обласної державної адміністрації – Мирослав Заячук, голова районної державної адміністрації – Петро Допіряк, заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Бринь, керівник апарату районної державної адміністрації Олександр Нестор, заступник голови районної ради – Андрій Коломеєць, заступник начальника управління – начальник відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти управління освіти районної державної адміністрації – Мирослав Микитюк, Хотинський міський голова – Микола Головльов, голова Клішковецької ОТГ – Василь Ченківський, голова Рукшинської ОТГ – Олег Горбатюк.

Святковий настрій учасникам заходу дарували зразковий аматорський танцювальний колектив «Сяйво» та вихованка Зарожанської музичної школи Миронець Ольга.

Після привітань поважних гостей, право урочисто відкрити та перерізати символічну стрічку надано майбутнім вихованцям закладу та народному депутату України Максиму Бурбаку.

"Запровадження інклюзивного навчання створює передумови для інтегрування дітей з особливими освітніми потребами, у тому числі з інвалідністю, у загальноосвітній простір. Це дозволяє дітям бути у соціумі, спілкуватися та навчатися зі своїми однолітками, разом з ними рости та розвиватись" - стверджує директор центру Олеся Пислар.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#центр #інклюзійний
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...