
15:27, 25 вересня 2018 р.
Надійне джерело
Будинок буковинки загорівся, коли та перебувала у гостях

24 вересня виникла пожежа в житловому будинку в с. Ставчани Кіцманського району. Причиною пожежі стало коротке замкнення електромережі.
На момент виникнення пожежі нікого вдома не було. Власниця помешкання пішла до сусідів. Перебуваючи у гостях жінка побачила дим у своєму будинку та одразу ж зателефонувала за номером 101, повідомляє прес-служба Управління ДСНС України у Чернівецькій області.
Для ліквідації пожежі на місце події було направлено черговий караул рятувальників Державної пожежно-рятувальної частини № 9 м. Кіцмань та місцеву пожежну команду с. Южинець. Вогнеборці ліквідували пожежу та врятували житловий будинок від вогню.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:43
Вчора
13:15
Вчора
11:24
Вчора
09:06
Вчора
18:48
10 травня
14:02
10 травня
Спецтема
Оголошення
12:49, 1 травня
15:46, 4 травня
5
live comments feed...
Коментарі