![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
17:35, 27 вересня 2018 р.
Зловмисник видурив у чернівчанки дорогий гаджет
![Зловмисник видурив у чернівчанки дорогий гаджет Зловмисник видурив у чернівчанки дорогий гаджет](/dist-assets/images/cap.jpg)
Правоохоронці застерігають буковинців не довіряти незнайомцям, а тим паче не передавати їм у користування свої ґаджети.
8-го вересня до поліції надійшло повідомлення, що невідомий чоловік у чернівчанина шахрайським шляхом видурив мобільний телефон. 35-річний чоловік повідомив правоохоронцям, що перебуваючи на зупинці громадського транспорту в Чернівцях незнайомий увійшовши в довіру, під приводом зателефонувати заволодів його приладом зв’язку.
Оперативники Шевченківського відділення поліції в ході проведення розшукових заходів встановили «мобільного» шахрая. Ним виявився 35-річний місцевий житель, котрий неодноразово був судимий за тяжкі злочини.
Поліцейські вже повідомили злочинцю про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Наразі слідчі скерували матеріали справи до суду для прийняття рішення згідно чинного законодавства.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
06:46, 24 липня
4
09:00, 23 липня
2
10:51, 19 липня
5
live comments feed...
Коментарі