• Головна
  • У міській раді визначились як вирішуватимуть проблему безпритульних собак в Чернівцях
09:00, 28 вересня 2018 р.

У міській раді визначились як вирішуватимуть проблему безпритульних собак в Чернівцях

У міській раді визначились як вирішуватимуть проблему безпритульних собак в Чернівцях

Відповідні петиції розглядалися за участю представників департаменту житлово-комунального управління міської ради, управління освіти міської ради, міського комунального підприємства «Притулок для тварин», ЗОШ №27 та громадських активістів.

Міським комунальним підприємством «Притулок для тварин» за перше півріччя 2018 року з вулиць міста відловлено 680 безпритульних тварин, з них: підібрано трупів – 64, простерилізовано – 645 (524 собаки та 121 кіт ), щеплено від сказу – 521, повернуто на вулицю – 443, прилаштовано в родини – 146. Станом на 01.08.2018 року в притулку на утриманні перебуває 202 собаки та 50 котів. Триває реєстрація тварин у МКП «Притулок для тварин».

З жовтня 2017 року по червень 2018 року у м. Чернівцях зареєстровано 178 тварин. В затвердженій Програмі будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів житлово-комунального господарства в м. Чернівцях на 2017-2020 роки «Комфортне місто» на 2018 рік передбачено 1510,00 тис.грн. на будівництво ІІІ черги притулку для тварин на вул. Південно-Кільцевій, 47 в м. Чернівцях (ІІІ черга); на даний час виготовлена проектно-кошторисна документація. МКП «Притулку для тварин» доручено посилити роботу підприємства по відлову безпритульних тварин у місті, утримувати відловлених агресивних тварин у притулку та не повертати відловлених біля шкіл та дитячих садків тварин на місця їхнього відлову, розробити спільно з громадськими активістами, волонтерами та зоозахисниками Програму «Регулювання чисельності безпритульних тварин у м. Чернівцях на 2019-2023 роки» та винести її на затвердження сесії міської ради, забезпечити додаткове інформування мешканців міста Чернівці про Правила утримання домашніх тварин в Чернівцях, шляхом розміщення роз’яснювальної інформації на офіційному веб-порталі Чернівецької міської ради, інформаційних дошках (стендах) в приміщеннях управлінь та департаментів міської ради, комунальних житлових ремонтно-експлуатаційних підприємств, приватних підприємств, інших організацій, які надають послуги з утримання житлового фонду та прибудинкової території.

Департаменту житлово-комунального господарства доручено продовжити роботи з будівництва ІІІ черги притулку для безпритульних тварин на вул. Південно-Кільцевій, 47 за умови виділення коштів з міського бюджету на дані цілі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#петиція #тварини #міська_рада
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...