![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
12:30, 28 вересня 2018 р.
На Буковині у школах почнуть вивчати абетку мови жестів
![На Буковині у школах почнуть вивчати абетку мови жестів На Буковині у школах почнуть вивчати абетку мови жестів](/dist-assets/images/cap.jpg)
Кожна школа України отримає «зіркову абетку» для популяризації вивчення жестової мови. 27 вересня було підписано Меморандум між МОН та ГО «Відчуй».
Кожна з 16 200 українських шкіл отримає «зіркову абетку», що руками популярних українців розшифровує алфавіт жестовою мовою. Це передбачає Меморандум про співробітництво у розбудові інклюзивного суспільства та популяризації жестової мови, що був підписаний 27 вересня 2018 року між Міністерством освіти і науки України та ГО «Відчуй», повідомляє прес-служба Міністерсва освіти і науки України.
«Сьогодні щонайменше 223 тис людей спілкується жестовою мовою. Це робить її однією із найвживаніших в Україні. Завдяки співпраці з ГО «Відчуй» ми зможемо поширити цю інформацію в усіх школах України і, можливо, навіть заохотити молоде покоління вчити жестову мову», – зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич .
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
16:04, 16 липня
16:00, 16 липня
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
live comments feed...
Коментарі