• Головна
  • У Чернівецькій міськраді визначили, хто отримає відзнаки імені Антона Кохановського
18:33, 28 вересня 2018 р.
Надійне джерело

У Чернівецькій міськраді визначили, хто отримає відзнаки імені Антона Кохановського

У Чернівецькій міськраді визначили, хто отримає відзнаки імені Антона Кохановського

Рішенням виконавчого комітету затверджено список переможців муніципальної відзнаки імені Антона Кохановського. Цьогорічними лауреатами почесної відзнаки стали:

– У номінації «Наукове відкриття року»–Т етяна Білоус, доцент кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб «Буковинського державного медичного університету», педіатр та дитячий кардіоревматолог. Тетяна Білоус вперше в Чернівцях розпочала дослідження, які дозволяють неінвазивним шляхом визначити активність запального процесу за різними захворюваннями у дітей, зокрема бронхіальної астми та пневмонії, що дозволяє швидко і без забору крові дитини, а лише за показниками конденсату видихуваного повітря, визначити наявність та виразність запального процесу в легенях.

– У номінації «Краєзнавча розвідка року» – Сергій Осачук, Тетяна Дугаєва, відомі в Чернівцях дослідники історії минулого нашого міста. Їх перу належить чимало наукових розвідок, краєзнавчих замальовок з життя і побуту чернівчан австрійського і румунського періодів.

– У номінації «Журналістська знахідка року»Оксана Драчковська, журналіст, телеведуча, письменниця, перекладач.

Здобула дві премії в літературному конкурсі «Коронація слова», отримала спец відзнаку «За найкраще інклюзивне оповідання для дітей» «Зайчик-Нестрибайчик і його смілива мама», перекладає оповідання відомої буковинської письменниці Маріанни Гончарової, популяризуючи Буковину і зокрема Чернівці для україномовного читача.

– У номінації «Мистецький тріумф року» – Лев Фельдман, засновник і диригент Оркестру єврейської музики, Заслужений діяч мистецтв України, лауреат премії ім.С.Воробкевича, диригент і викладач училища мистецтв. Минулого року оркестр під керуванням Льва Фельдмана презентував Чернівці на симпозіумі в Німеччині, присвяченому 20-річчю підписання угоди про культурне співробітництво між Румунією, Німеччиною, Україною та Францією.

У номінації «Місцева ініціатива року»Дмитро Ткачук, засновник та директор БФ «Інститут психології сучасної культури», безкоштовно надає психологічну допомогу внутрішньо переміщеним особам, велику роботу проводить в плані реабілітації дітей, які знаходяться в дитячому відділенні психіатричної лікарні

У номінації «Меценат року»Василь Котилев, підприємець , спонсор багатьох різноманітних заходів, проектів, зокрема краєзнавчого та туристичного спрямування. Підтримує спортивні, мистецькі заходи, допомагає дітям та малозабезпеченим сім’ям.

У номінації «Бізнес-проект року»Чернівецька філія ТОВ «СЕ Борднетце-Україна»яке займається виготовленням кабельно-провідникової продукції для автомобілів концерну «Vоlkswagen». Створено сучасні умови праці для понад тисячі працівників, соціальні гарантії та перспективи.

У номінації «Молодіжна ініціатива року»- Олександр Саєнко, (завідувач кафедри міжнародної економіки ЧНУ), Роман Грешко, (доцент кафедри фінансів і кредиту ЧНУ) реалізатори проекту «Перепідготовка та соціальна адаптація військовослужбовців та членів їх сімей в Україні». В основі проекту – професійна перепідготовка військовослужбовців та членів їх сімей на цивільні спеціальності, що користуються попитом на ринку праці.

Лауреатів премії визначала комісія з присудження відзнаки, до якої увійшли авторитетні науковці, письменники, громадські діячі, літературознавці, мистецтвознавці та журналісти.

Дипломи та грошові винагороди будуть вручені переможцям на урочистому відкритті Дня міста 6 жовтня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#відзнака #Чернівці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...