• Головна
  • Як попросити у чоловіка грошей
23:18, 28 вересня 2018 р.
Надійне джерело

Як попросити у чоловіка грошей

Як попросити у чоловіка грошей

Парадоксально, але факт: якщо ви хочете, щоб ваш чоловік любив вас ще сильніше, навчіться просити у нього гроші!

У нашому суспільстві не заведено просити грошей. Дівчаток з дитинства вчать, що потрібно бути незалежними і самостійними, самим піклуватися про себе. Проте, в основі жіночої природи - чекати допомоги, турботи і подарунків від чоловіків. І тоді ми здійснюємо три основних помилки: очікуємо, що коханий вгадає наші бажання; ображаємося, якщо не вгадав і не дав те, що потрібно; починаємо з претензій і вимог. Так руйнується кохання і взаєморозуміння. А значить, щоб бути щасливими у стосунках, потрібно засвоїти кілька основних моментів.

Чоловік хоче бути потрібним

Якщо ваш чоловік вас кохає, він просто дасть вам те, що ви хочете. Будь-яка допомога, по яку ви до нього звернетеся, буде йому приємною. Природно, важливо пам'ятати, що його можливості обмежені його фінансовим становищем і соціальним статусом.

Чоловіки мислять не так, як жінки. Це ми можемо закочувати очі і говорити: "Боже мій, як я мрію про ту червону сукню, яку я бачила три дні тому!" - і при цьому думати, що коханий вловить натяк, побіжить невідомо куди і купить цю сукню. У чоловіків все побудовано на логіці, а не на емоціях. Тому, якщо ми щось хочемо, потрібно прямо говорити про своє бажання. Наприклад: "Ти знаєш, я хочу попросити тебе про дещо. Я бачила дуже гарну сукню в магазині. Я її приміряла, вона така незвичайна! Ти не міг би її купити?" 

Чоловік повинен бути спокійним і розслабленим

Перш ніж щось просити у свого чоловіка, переконайтеся, що він в гарному настрої. Наприклад, прийшов ваш чоловік додому після роботи. Ви його спочатку нагодуйте і дайте йому виговоритися, запитавши: "Як у тебе день минув? Як справи на роботі?" Коли виговориться і "випустить пар", подаруйте своєму коханому кілька приємних хвилин задоволення. Зробіть йому легкий масаж, розімніть шию, плечі - без сексуального підтексту, а для того, щоб він розслабився. І тільки тоді скажіть: "Любий, мені дуже потрібна твоя допомога, я дуже хочу попросити тебе про одну річ". Після цих слів витримайте невелику паузу, дозвольте вашому чоловікові запитати: "Чим я можу тобі допомогти?" І ось тоді ви вже можете дуже спокійно і м'яко сказати: "Ти знаєш, я таку гарну сукню бачила в магазині, дуже б хотіла піти в ній на презентацію ... Будь ласка, купи мені її". Якщо у чоловіка є гроші і якщо він не жадібний, він вам, звичайно ж, не відмовить.

Чоловіки можуть не чути прохання з першого разу

Чоловіки думають про свої справи, їм не до наших суконь. Він може пообіцяти, а потім у нього вилетить з голови. У жодному разі не висувайте претензій, не ображайтеся і не сваріться. Застосуйте тактику голодної кішки. Коли кішка просить їсти, вона треться об ногу господаря. Якщо він зайнятий і її відігнав, вона зробить коло і знову підійде потертися об ногу, як ні в чому не бувало. І ніколи не ображається. Якщо жінка хоче чогось домогтися від чоловіка, вона повинна бути такою ж ніжною спокійною кішечкою, а сльози, докори і істерики ні до чого доброго не призведуть.

Дякуйте своєму чоловіку

Дякуйте щиро: "Як мені пощастило! Ти в мене найкращий! От дівчата позаздрять, що у мене такий чоловік! Піду мамі похвалюся, що ти для мене зробив". Нагадаємо, що чоловікові важливо усвідомлювати, що він хороший, він герой, він значущий для нас. Обов'язково дякуйте чоловіку, підкреслюйте його значимість для вас, і тоді він стане кохати вас ще більше.

Тетяна Корякіна, ТСН

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гроші #чоловік
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...