• Головна
  • Чернівецька футбольна команда не змогла отримати перемогу на стадіоні "Буковина"
09:28, 1 жовтня 2018 р.

На виїзді у Чернівцях тернопільська "Нива" обіграла місцеву "Буковину" з рахунком 0:2.

В домашньому матчі гравці буковинської команди поступилися представникам Тернопільської області. Вперше м’яч у воротах «Буковини» опинився на 25 хвилині зустрічі. Виконуючи штрафний, Богдан Слоневський зробив подачу у штрафний майданчик «Буковини», де Олексій Литовченко головою переправив м’яча у ворота господарів. До речі, у 2013 році Олексій перебував у складі чернівецької «Буковини».

Ще у першому таймі шанси відзначитися мали гравці «Буковини» Роман Кузів і Денис Ткаченко, однак м’яч у воротах гостей не опинився.

У другій половині зустрічі гості відзначилися знову. На 56 хвилині гри атака, у якій взяли участь Богдан Слоневський, Ігор Олексієнко та Микола Темнюк, завершилися влучним ударом останнього, йдеться на сайті ФК "Буковина".

«Буковина» поступилася з рахунком 0:2 та перебуває на восьмому місці. ФК "Нива" - на сьомому.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію