• Головна
  • Буковинка підпалила авто чоловіка через те, що на її дзвінок відповіла інша жінка
12:04, 1 жовтня 2018 р.

Буковинка підпалила авто чоловіка через те, що на її дзвінок відповіла інша жінка

Буковинка підпалила авто чоловіка через те, що на її дзвінок відповіла інша жінка

Відповідно до статті 194 Кримінального Кодексу наступає покарання за знищення чужого майна, а саме доведення його до повної непридатності щодо його цільового призначення, коли воно втрачає свої спо­живчі властивості та економічну цінність або взагалі перестає існувати (при цьому втрачені майном властивості не можуть бути від­новлені).

Так, мешканка Герцаївського району 22 жовтня 2017 року, приблизно о 00 год., 20 хв. підійшла до господарства її колишнього співмешканця та побачивши на дорозі автомобіль марки «ВАЗ 2105», який належав останньому, з мотивів помсти, умисно підпалила його, чим заподіяла потерпілому матеріальної шкоди в розмірі 22 292 грн. 68 коп.

Допитана в судовому засіданні обвинувачена свою вину щодо знищення чужого майна шляхом підпалу визнала повністю та показала, що скоїла з помсти до потерпілого, який у той день не бажав відповісти на її телефонні дзвінки, до якого намагалася додзвонитися з приводу хвороби сина. Ще більше її розлютило те, що на черговий телефонний дзвінок потерпілому їй відповіла жінка, яку той вечір бачила разом із потерпілим за місцем його проживання. Окрім того, обвинувачена просила суд врахувати, що автомобіль, який вона підпалила, був придбаний потерпілим за час їх спільного проживання, тобто в тому числі за її кошти. Разом із тим, за свій вчинок шкодує та просила суд суворо не карати.

За вироком суду обвинувачену визнано  винуватою у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст. 194 КК України і призначено їй покарання у виді позбавлення волі строком три роки та на підставі ст.75 КК України звільнено її від відбуття призначеного вказаним вироком покарання з випробувальним строком на один рік.

Таким чином ми бачимо, що відповідальність за злочини даної категорії сувора і тому, перед тим як скоювати дані злочини, варто замислитися, повідомляє керівник Сторожинецької місцевої прокуратури Дмитро Іліка

#Буковина #автомобіль #підпал
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...