• Головна
  • "Даішники" повертаються? Тепер поліція "полюватиме" на водіїв за допомогою радарів
14:43, 1 жовтня 2018 р.

"Даішники" повертаються? Тепер поліція "полюватиме" на водіїв за допомогою радарів

"Даішники" повертаються? Тепер поліція "полюватиме" на водіїв за допомогою радарів

В Україну повернулися радари і тепер патрульна поліція готова до “полювання”.

У поліції повідомили, що вимірювачі швидкості TruCAM повністю перевірені та сертифіковані, тому ніяких проблем з фіксацією порушень не повинно виникнути. У поліції зазначають, що радари також можуть реєструвати порушення парковки і стоянки.

Експерти відзначають, що українським водіям необхідно серйозно поставитися до появи такого обладнання, пише Політека

Адже тепер патрульним для виписування штрафу не потрібен водій: при його відсутності транспортний засіб буде евакуйовано на штраф-майданчик, а порушення прив’язуються до часу і простору.

У МВС заявили, що вже готові використовувати радари. Вони нібито були у відомстві, але їх необхідно було перевірити ще раз. Зараз в МВС головним пріоритетом є запуск контролю швидкості на українських дорогах.

Відзначимо, що аналогічні прилади для вимірювання швидкості використовували ще за часів ДАІ, але після створення поліції відомство вирішило відмовитися від такої практики. Багато “Візирів” тоді були не сертифіковані, а отримані дані могли спотворюватися через людський фактор або через погодні умови. Нові Труками позбавлені більшості недоліків.

“Візири залежали від погоди і від того, як вони встановлені. Тобто, ДАІшник міг трясти його в руці і показання змінювалися. Але ось TruCAM набагато надійніше. Тим більше, це лазерний прилад, який на практиці буде уникати помилок, коли раніше могла показуватися швидкість поруч автомобіля, що їде. Але автомобілістам завжди потрібно вимагати у патрульних сертифікат на прилад про калібрування пристрою. Патрульні зобов’язані надати водієві всю документацію. І якщо швидкість, показана на приладі, відрізняється від тієї, яка на відеореєстраторові, то водить ль може сміливо подавати до суду “, – підсумував експерт Андрій Вареник.

Як вже повідомлялося, Рада в першому читанні затвердила зміни до статей Кодексу України про адміністративні правопорушення, які торкнуться водіїв і пасажирів. Експерти не сумніваються, що народні депутати приймуть закон і в другому читанні.

Нові покарання, в першу чергу, світять тим водіям, які всіляко ігнорують ремені безпеки.

Фото ілюстративне

#поліція #радари #правила #водії
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...