• Головна
  • Ще 30 мільйонів гривень потрібно на добудову перинатального центру у Чернівцях
08:24, 2 жовтня 2018 р.

Ще 30 мільйонів гривень потрібно на добудову перинатального центру у Чернівцях

Ще 30 мільйонів гривень потрібно на добудову перинатального центру у Чернівцях

Олександр Фищук ініціює нараду щодо можливості співфінансування з міського, районних та бюджетів ОТГ на завершення будівництва перинатального центру.

Про це він повідомив під час апаратної наради голова обласної державної адміністрації. Він зазначив, що на виконання робіт у закладі Уряд виділив 43 мільйони гривень.

«Проте ще орієнтовно 30 мільйонів гривень необхідно, аби завершити розпочаті ремонтно-будівельні роботи, та придбати спеціальне обладнання для відділення неонатальної реанімації. Зокрема, мова йде про заміну ліфтів, придбання трансформаторної підстанції, дизель-генератора для забезпечення безперебійного живлення, енергопостачання, а також про виконання робіт із влаштування благоустрою. Близько 50% майбутніх пацієнтів Центру складатимуть саме чернівчани, тому місто має взяти участь у співфінансуванні. На цьому тижні необхідно провести нараду за участі представників міста, районів та ОТГ стосовно організації забезпечення дольової участі міського, районного та бюджету об’єднаних територіальних громад на згадані цілі», – цитує прес-служба Чернівецької ОДА Олександра Фищука.

#Чернівці #перинатальний_центр #добудова
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...