• Головна
  • У Чернівцях на книги планують виділити 160 тис грн
09:02, 2 жовтня 2018 р.

У Чернівцях на книги планують виділити 160 тис грн

У Чернівцях на книги планують виділити 160 тис грн

Виконавчий комітет Чернівецької міськради має намір ухвалити співфінансування видання чотирьох книг місцевих авторів у рамках міської програми підтримки книговидання імені бургомістра Антона Кохановського.

Відповідний проект рішення виконкому зареєстрований в міськраді, його розгляд очікується на черговому засіданні 30 жовтня, пише molbuk.ua

Зокрема, виконком має намір виділити 40 тис грн на видання книги "Незримих садів повів. Чернівецький вінтажний альбом" (автор Н. Гриценко) у ТОВ "Видавництво "Книги-XXI".

Також 10 тис грн планують виділити на видання книги "Спогади про видатного буковинського митця Андрія Кушніренка" (упорядники О. Залуцький, О. Кушніренко) в ТОВ "Видавничо-інформаційний центр "Місто".

Водночас на співфінансування видання книги "Чернівці для своїх" (автор В. Килинич) в ТОВ "Видавництво "Книги-XXI" планують виділити 50 тис грн.

А на книгу "Архітектурне диво Чернівців" (автори І. Коротун, Т. Марусик), яку планують видати в ТОВ "Видавництво "Букрек", виконавчий комітет має намір виділити 60 тис грн.

Довідка. Чернівецька міська програма підтримки книговидання імені бургомістра Антона Кохановського - це програма, головною метою якої є поширення всебічної інформації про місто Чернівці, популяризація культурної та історичної спадщини, формування позитивного і привабливого іміджу міста, а також підтримка сучасних авторів та видавців тощо.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернівці #виконком #книги #видання
10,7
Високі оцінки користувачів за Корисність
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...