• Головна
  • Нові правила нарахування пенсій буковинцям: хто і скільки отримає?
16:31, 3 жовтня 2018 р.

Нові правила нарахування пенсій буковинцям: хто і скільки отримає?

Нові правила нарахування пенсій буковинцям: хто і скільки отримає?

У 2019 році також планують збільшити виплати працюючим і військовим пенсіонерам.

Українцям, які пішли або збираються на пенсію, виплати нараховуватимуть по-новому. Наступний етап перерахування відбудеться з 1 березня 2019 року.

Такі зміни ухвалили до закону "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".

Так, в оновленому проекті йдеться про те, що враховувати тепер будуть показник зарплати (його підвищать на половину інфляції і половину від зростання заробітних плат, а не відсоток від прожиткового мінімуму, як це було раніше).

Крім цього, у 2019 році також планують збільшити виплати працюючим і військовим пенсіонерам, пише Знай.юа.

Так, із 1 квітня автоматично перерахують пенсії всім українцям, що працюють, з урахуванням, що їхній стаж збільшився. При цьому будуть вибирати найбільш вигідні умови перерахунку: тільки з урахуванням страхового стажу або з урахуванням страхового стажу та заробітку.

З 1 січня 2019-го перерахують виплати військовим. Якщо є 20 років стажу, військовослужбовець на пенсії має право на 50% від своєї зарплати, співробітник поліції - 55%. За кожний рік стажу понад 20 років пенсія збільшується на 3%. При цьому пенсія не може бути нижчою за мінімальну і вищою за 70% від зарплати.

Чим старший військовий пенсіонер, тим сильніше "застаріла" його пенсія. Оскільки зарплатня щороку підвищується, а пенсії завжди добавляли непропорційно. Томутпер усім, хто на заслуженому відпочинку, запропонували отримати довідки із зазначенням "сучасних" зарплат на посадах, які вони займали.

Дане підвищення відбуватиметься у три етапи. У 2018-му військові отримали 50% від належного підвищення, у наступного року - 25%.

#пенсії #нарахування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...