![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
19:00, 3 жовтня 2018 р.
До Дня міста у Чернівцях облаштують нову фотозону
![До Дня міста у Чернівцях облаштують нову фотозону До Дня міста у Чернівцях облаштують нову фотозону](/dist-assets/images/cap.jpg)
6 жовтня 2018 року на Центральній площі Чернівців встановлять 7-метрову стелу з тризубом.
- Вночі тризуб підсвічуватиметься світлодіодною підсвіткою, - розповіла на брифінгу Юлія Сафтенко, начальник управління культури Чернівецької міської ради, пише АСС. - Це буде нічна фотозона, поки що – єдина в Україні. До Чернівців її привезе виробник піксельних гірлянд з Тернополя.
Стела із тризубом стоятиме на Центральній площі впродовж двох днів. У майбутньому управління культури хотіло би придбати у виробника цієї стели штучну ялинку для нашого міста.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі