• Головна
  • У Чернівцях перевізники не хочуть обслуговувати маршрут №42
08:27, 4 жовтня 2018 р.

У Чернівцях перевізники не хочуть обслуговувати маршрут №42

У міській раді відповіли на петицію щодо відновлення автобусного маршруту №42, що сполучав Калічанку з проспектом Незалежності. Містяни підтримали відповідне звернення, яке зареєстрував Руслан Янчук. 

У Ратуші відповіли, що наразі ніхто з перевізників не хоче працювати на цьому маршруті, пише Промінь. Однак незабаром департамент ЖКГ оголосить новий конкурс, за результатами якого будуть обрані перевізники для усіх міських маршрутів, зокрема і 42:

- Повідомляємо, що ситуація, яка склалася в транспорті загального користування в зв'язку з стрімким підвищенням цін на паливно-мастильні матеріали та обслуговування автобусів, на сьогодні охочих перевізників на обслуговування автобусного маршруту №42 немає. 

Станом на 25 вересня департамент житлово-комунального господарства готує оголошення щодо проведення конкурсу з визначення перевізників для обслуговування міських автобусних маршрутів, зокрема маршруту №42, для оприлюднення в ЗМІ. Проведення конкурсу планується в грудні цього року, - йдеться у відповіді міської ради.

#Чернівці #маршрут #перевізники
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...