• Головна
  • "Сучаний графік машруток дає можливість отримувати надприбутки": чернівчани знову вимагають більших маршруток
18:00, 5 жовтня 2018 р.

"Сучаний графік машруток дає можливість отримувати надприбутки": чернівчани знову вимагають більших маршруток

"Сучаний графік машруток дає можливість отримувати надприбутки": чернівчани знову вимагають більших маршруток

Чернівчани просять місцеву владу підтримати петицію та замунити старі маленькі маршрутки, що курсують на Калинівський ринок, на нові та просторніші. 

Петиція з відповідним проханням з'явилась на сайті міської ради на порталі Єдина система місцевих петицій. 

"Всі хто хоч декілька раз їздив тими маршрутками знає, як водії з метою надприбутків від рейсу перевантажують маршрутки (Спринтери) пакуючи в них по 40 людей, а то і більше, якщо ті ще зможуть залізти. Порахуйте кількість на виході і переконаєтесь. Хоч посадочних сидінь всього лиш 18 місць. Люди стоять припертими до лобового вікна, а двері ледь зачиняються. Уявіть якщо станеться аварія, що буде з тими людьми. А аварії є досить частим явищем на під’їздах до мосту, в середньому 2-3 в тиждень. Недобросовісні перевізники нехтують безпекою людей і чхати вони хотіли на правила.

Це ще не враховуючи, жах в салоні. Потерті і брудні сидіння і шторки. Коліна які впираються в переднє сидіння, сиди як хочеш. Якщо аварія то 100% поламані ноги. Відсутність вікон для відкривання в спеку коли стоїш в заторі, а на вулиці +33. А це все імідж і враження від нашого міста не тільки його жителів, а і великої кількості гостей з інших регіонів.

Власники маршруток навмисне зробили графік руху який дає можливість отримувати надприбутки, але який не відповідає потребам пасажирів. Надприбутки отримують за рахунок перевантаження. Докази видно буде з фото.

Вони створюють черги з пасажирів особливо зранку і в кінці робочого дня, тримаючи їх по годині на зупинці під дощем, або палючим сонцем для того, щоб змучені люди були готові зайти в будь яку маршрутку і вже не важливо переповнена вона чи ні. А самі п’ють каву і розказують анекдоти на кінцевих зупинках в кінці маршруту, бо там їх ціла команда по 5-6 маршруток і вони маринують людей, щоб ті були згодні на все, лиш би вже потрапити додому.

Створюючи такі жахливі умови, перевізники зменшують потік покупців на ринок. Бо не всі готові миритись з такими умовами. Це призводить до гальмування розвитку ринку в цілому, а слідом і зменшення відрахувань до міського бюджету. Не дає нормально розвиватись малому та середньому бізнесу, переважна більшість якого напряму пов’язана з Калинівським ринком. А це вже зачіпає доходи цієї області в майбутньому.

Необхідно навести лад з маршрутами, що курсують на ринок. Регулярно перевіряти поліцією ці маршрути на в’їзді і виїзді з ринку (перед мостом) на предмет перевантаження транспорту, а значить нехтуванням безпекою пасажирів. Тоді і графік вони будуть змушені покращити. Змусити замінити всі старі Спринтери на нормальні автобуси, в яких можна ще щось перевезти окрім самого себе зажатим між сидіннями. Адже на ринок люди йдуть за покупками і вертаються з пакетами і коробками. Забезпечити загальну зручність і безпеку перевезень пасажирів даних маршрутів", - пише автор петиції

У разі, якщо звернення підтримають чернівчани, його розглянуть на черговій сесії міської ради. 

"Сучаний графік машруток дає можливість отримувати надприбутки": чернівчани знову вимагають більших маршруток, фото-1
#петиція #маршрутки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...