![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
12:01, 6 жовтня 2018 р.
Через аварію в школі чернівчани залишилися без води
![Через аварію в школі чернівчани залишилися без води Через аварію в школі чернівчани залишилися без води](/dist-assets/images/cap.jpg)
Як повідомляє прес-служба Чернівецької міської ради, у п’ятницю 5-го жовтня у місцевій школі №28 трапився аварійний витік води, прорвало мережі водопостачання. В зв’язку з аварією затопило підвал школи, то ж комунальники уже вирушили ліквідовувати аварійну ситуацію.
Проте, води у даній будівлі та кількох сусідніх не буде завтра до вечора. Комунальники планують відновити постачання завтра о 17:00. А до того часу без водопостачання доведеться бути мешканцям будинків №257 А, 257, 259, 261, 269, 271.
Окрім цієї аварії, сьогодні працівники ліквідовують витоки ще на кількох локаціях у Чернівцях. Зокрема, уже кілька днів намагаються владнати ситуацію з витоком на насосній станції “Очерет”, де попри зусилля працівників уже утворилося два витоки.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі