
12:59, 8 жовтня 2018 р.
П'яний водій на Буковині перекинув своє авто з дитиною всередині: 2-річний хлопчик загинув на місці

Трагічна дорожньо-транспортна пригода сталася 7 жовтня у селі Йорданешти Глибоцького району. 32-річний водій керуючи автомобілем «Фольксваген» не впорався з керуванням та допустив перекидання транспортного засобу.
Від отриманих травм 2-річний хлопчик-пасажир загинув на місці події. Інших трьох пасажирів іномарки з тілесними ушкодженнями доставлено до лікарні. Медичне освідчення показало, що водій легковика був п’яний, повідомляє відділ комунікації поліції у Чернівецькій області.
Слідчі розпочали кримінальні провадження перед бачені статтею 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, як і керують транспортними засобами ) Кримінального кодексу України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
21:18
Вчора
19:02
Вчора
16:26
Вчора
Спецтема
Оголошення
16:47, 5 грудня
27
12:19, Сьогодні
16:47, 5 грудня
38
12:28, Сьогодні
Коментарі