• Головна
  • В чернівецькій дитячій лікарні модернізують медичне обладнання (фото)
11:02, 9 жовтня 2018 р.

В чернівецькій дитячій лікарні модернізують медичне обладнання (фото)

В чернівецькій дитячій лікарні модернізують медичне обладнання (фото)

У Чернівецькій обласній дитячій клінічній лікарні відбулася урочиста передача каталогу обладнання медичному закладу, закупленого в рамках проекту модернізації медичного обладнання.

Фактично вона стала офіційною церемонією передачі устаткування, отриманого лікарнею у рамках фінансованої Урядом Японії програми "Кусаноне". Про це інформує Департамент охорони здоров'я Чернівецької ОДА.

– Починаючи з 2002 року, за програмою “Кусаноне” в Україні вже реалізовано 127 проектів у галузі охорони здоров’я, освіти, соціального захисту тощо. Уряд Японії завжди готовий допомагати Україні. Сподіваюся, що закуплене обладнання покращить якість надання послуг дітям Чернівецької області, – наголосив присутній на церемонії радник Посольства Японії в Україні Рюта Фукуя.

Для лікарні було придбано сучасний автоматичний біохімічний аналізатор, гастрофіброскоп і колоноскоп та два аспіратора

Як повідомив головний лікар ЧОДККЛ Микола Чепіль, у грошовому вираженні грантова допомога Уряду Японії закладу склала 1,5 млн. грн. За ці кошти для лікарні було придбано сучасний автоматичний біохімічний аналізатор американського виробництва, гастрофіброскоп і колоноскоп виробництва Японії та два аспіратора.

– Хоча дотепер лікарня мала зокрема гастрофіброскоп і колоноскоп також японського виробництва, однак вони давно вичерпали свій ресурс, бо відпрацювали у закладі майже по три десятки років. Що ж до автоматичного біохімічного аналізатора, то в основному корпусі його взагалі не було, що ускладнювало роботу експрес-лабораторії. Натомість із цим обладнанням, яке у першу чергу обслуговує відділення онкогематології та дві реанімації, стали більш точно і швидко проводити дослідження крові, що пришвидшує постановку діагнозу, а відтак покращує ефективність лікування, – коментує головний лікар.

За його словами, обладнання, придбане для лікарні у рамках програми "Кусаноне", працює вже більше року, що дало можливість суттєво покращити якість надання медичних послуг діткам області.

Зважаючи, що кошти, за які для ЧОДККЛ було придбане сучасне обладнання, надійшли, власне, від платників податків Японії, від імені колективу закладу, його маленьких пацієнтів та їхніх батьків М. Чепіль вручив пану Рюта Фукуя подяку японському народові за допомогу.

#Чернівці #дитяча_лікарня #обладнання #Японія
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...