![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
09:31, 10 жовтня 2018 р.
Сьогодні відновлять водопостачання в домівках чернівчан
![Сьогодні відновлять водопостачання в домівках чернівчан Сьогодні відновлять водопостачання в домівках чернівчан](/dist-assets/images/cap.jpg)
У Чернівцях водопостачання у багатоповерхівках можуть відновити після аварії на водогоні 10 жовтня.
Як повідомили в КП “Чернівціводоканал”, аварія, яка сталася напередодніна водогоні Чернівці-Дністер, дуже масштабна. Стовп води був 7 метрів заввишки, до того ж у місці, яке розташоване між насосними станціями “Вікно” та “Шубранець” (ІІ та ІІІ підйом води).
Для того, щоб заварити прорив, довелося повністю осушувати весь водогін. Наразі ремонтні роботи майже завершені, але у випадку Чернівців відновлення водопостачання – процес тривалий. Спочатку треба заповнити водою трасу “Вікно-Шубранець”, це та ділянка, де була аварія. Траса протяжністю 26,6 кілометрів та діаметром труби 1000-1200 мм. Потім заповнюватимуть резервуари чистої води на Шубранці.
Після того, як буде досягнуто необхідний мінімум рівня води в резервуварах, на насосній станції Шубранець запустять насосний агрегат і почнуть заповнювати дві ділянки водогону довжиною по 11 кілометрів.
Ці водогони наповнять резервуари чистої води на “Попова”. І тільки після того вода потрапить в мережі Чернівців.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі