• Головна
  • Через дорожній протест на Буковині відмінили чимало автобусних рейсів
14:32, 10 жовтня 2018 р.

Через дорожній протест на Буковині відмінили чимало автобусних рейсів

Через дорожній протест на Буковині відмінили чимало автобусних рейсів

З 8 години ранку люди знову перекрили дорогу з Чернівців до Путили. Через дорожній протест відмінили чимало автобусних рейсів. Люди відновили свій пікет через відсутність ремонту дороги державного значення

Сьогодні зранку люди знову заблокували рух транспорту дорогою державного значення Р-62 Криворівня-Чернівці в селі Великий Рожин. Як повідомили очевидці дорожнього протесту, через перекриття дороги відмінили автобусні рейси із Чернівців до Путили. 

Місяць тому селяни вже проводили таку акцію: вийшли на протест через жахливий стан дороги. Розблокували трасу за дві доби лише після того, як їм пообіцяли завезти техніку до Великого Рожину для підготовчих робіт. Техніку дійсно завезли і підготовчі роботи виконали, пише асс.

Проте на цьому все зупинилося. Тому місцеві жителі оголосили, що 9 жовтня о 9:00 знову перекриють дорогу державного значення Р-62 Криворівня-Чернівці в селі Великий Рожин. Тепер протестувальники обіцяють стояти доти, поки не розпочнеться довгоочікуваний ремонт, але сьогодні за увесь день до люде не приїхали представники влади.

Також селяни вимагають показати документи, що підтверджують виділення 10-ти мільйонів гривень на цю дорогу.

#Буковина #дорога #перекриття #протест
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...