• Головна
  • Що роблять з боржниками по аліментам на Буковині?
20:03, 10 жовтня 2018 р.

Що роблять з боржниками по аліментам на Буковині?

Що роблять з боржниками по аліментам на Буковині?

З початку року буковинським дітям сплатили 27 мільйонів 748 тисяч аліментів; понад 14 з половиною мільйонів гривень надійшли вже після застосування до боржників санкцій.

Державними виконавцями винесена 1851 постанова про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві виїзду за межі України, у праві керувати транспортними засобами, користування зброєю, пристроями для відстрілу патронів та про встановлення тимчасового обмеження боржника у праві полювання. Про це йдеться на сайті Чернівецької ОДА.

Нагадаємо, наприкінці серпня набув чинності Другий пакет законів, що посилює відповідальність неплатників аліментів. Тепер майно боржників арештовується автоматично, нотаріуси та державні реєстратори перевіряють дані у Єдиному реєстрі боржників.

Передбачено також штрафні санкції у розмірі від 20% до 50% від суми боргу для тих, хто не платить кошти своїм дітям понад рік.

В управлінні державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області на виконанні 9734 рішень про стягнення аліментів, в тому числі 1376 виконавчих документів, за якими  заборгованість становить більше 6 місяців.

#Буковина #аліменти #борги
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...