• Головна
  • Літні майданчики Чернівців демонтують до 5 листопада
14:30, 12 жовтня 2018 р.

Літні майданчики Чернівців демонтують до 5 листопада

Літні майданчики Чернівців демонтують до 5 листопада

Інспекція з благоустрою при виконавчому комітеті міської ради звертається до керівників закладів торгівлі та ресторанного господарства про необхідність в термін до 5 листопада 2018 року демонтувати літні торгівельні майданчики.

Пунктом 1.16. положення про тимчасове користування окремими елементами благоустрою передбачено наступне: «Літній торговий майданчик – тимчасова, збірно-розбірна конструкція з навісом або без нього, що виготовляється з полегшених матеріалів, основними складовими якої є вуличні меблі (лавки, столи, стільці), використовується як приналежна річ для здійснення комерційної діяльності та розміщується в теплий період року з 01 березня до 01 листопада безпосередньо біля об’єкта сфери торгівлі (послуг) який забезпечений санітарно-побутовими умовами для дотримання правил особистої гігієни з наявним (доступним) санітарним вузлом.»

В разі не виконання з 6 листопада 2018 року будуть вживатись заходи адміністративного впливу за ст. 152 КУпАП на керівників, які своєчасно не проведуть роботи з демонтажу літніх майданчиків.

#майдачники #чернівці
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...