• Головна
  • У «Чернівцігаз» ситуація з кадрами критична
10:45, 16 жовтня 2018 р.

У «Чернівцігаз» ситуація з кадрами критична

У «Чернівцігаз» ситуація з кадрами критична

З початку року в "Чернівцігазі" звільнилося 85 фахівців. На підприємстві розповідають, що ситуація з кадрами наразі критична.

Найбільше в "Чернівцігазі" не вистачає слюсарів, електрогазозварників, водіїв екскаваторів.

"Для робітничих професій у нас 38 вакансій, також потребуємо 42 офісних працівників. Всього на підприємстві 180 вакансій. Найбільша проблема з працівниками у Чернівцях – 43 робітничі вакансії. У Кіцманському відділенні – 31 вакансія, у Вижницькому відділенні – 29, у Сокирянському відділенні – 13, у Новоселицькому відділенні –12", – каже МБ прес-секретар "Чернівцігазу" Вікторія ГОЛОДНЯК.

У "Чернівцігазі" зазначають, що минулого року ще не було такої кількості людей, які звільняються, а цього року їх дуже багато. Причина нестачі працівників традиційна – люди масово виїжджають на заробітки за кордон, отримують там значно вищі зарплати.

"Середня зарплата у "Чернівцігазі" – 5-6 тисяч гривень. Порівняно з минулим роком зарплата зросла майже на тисячу гривень. Але це все одно зарплата невисока, а ми не можемо запропонувати більше. Хоча середній рівень оплати праці у газовій галузі для спеціалістів із досвідом обслуговування газопроводів та їх обладнання складає понад 10 тисяч гривень на місяць", – продовжує Вікторія Голодняк.

Поки що через нестачу кадрів навантажують роботою тих працівників, що є. Але газівники передбачають, що не виключена ситуація, коли не зможуть виїхати за аварійним викликом. Бо навіть в "аварійці" проблеми з кадрами.

#Чернівцігаз #кадри #нестача
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...