![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
13:31, 16 жовтня 2018 р.
Коли у садочках та школах Чернівців увімкнуть опалення?
![Коли у садочках та школах Чернівців увімкнуть опалення? Коли у садочках та школах Чернівців увімкнуть опалення?](/dist-assets/images/cap.jpg)
Опалювальний сезон у Чернівцях ще не розпочався, хоча офіційно в Україні він визначений з 15 жовтня.
Не обігрівають батареї ні у багатоповерхівках, ні у школах, ні у дитячих садочках. У "Чернівцітеплокомуненерго" вже розглядають варіант запуску центрального опалення у соціальних установах.
"Можливо, опалення у садочках, школах та лікарнях запустимо наприкінці тижня. Вже розглядаємо такий варіант. У середу, 17 жовтня, буде нарада і вирішуватимемо, коли розпочинати опалювальний сезон, а поки що з такими температурними показниками у найближчі дні цього не будемо робити”, - сказав molbuk.ua начальник "Чернівцітеплокомуненерго" Олександр Меленчук.
Нагадаємо, що міські ради визначають, коли розпочати опалювальний сезон. За нормами, батареї вмикають, коли середньодобова температура повітря становить +8 градусів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
16:00, 16 липня
16:01, 16 липня
16:04, 16 липня
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
live comments feed...
Коментарі