• Головна
  • Небезпечні місця в транспорті: куди сісти, щоб зберегти життя?
22:00, 16 жовтня 2018 р.

Небезпечні місця в транспорті: куди сісти, щоб зберегти життя?

Небезпечні місця в транспорті: куди сісти, щоб зберегти життя?

Щорічно в світі розбиваються тисячі транспортних засобів. До речі, автомобілі є транспортом, який найчастіше потрапляє в ДТП, а ось літак, незважаючи на те, що багато хто боїться його краху, потрапляє в аварії рідше інших транспортних засобів.

Літак

Єдиної думки про безпечні місця в літаку – немає.

Але більшість дослідників вважають, що найбільш безпечні місця розташовані у аварійних виходів. Це пояснюється тим, що більшість аварій відбувається при зльоті або посадці, тому шансів вибратися з літака у тих, хто зайняв місце у аварійних виходів, більше.

Найвищий відсоток пасажирів, що вижили був в хвостовій секції салону – 69%, секція над крилом – 56% тих, що вижили, як і в секції економ-класу перед крилом. У передній секції салону, де зазвичай розміщується бізнес-клас і перший клас, середній відсоток тих, що вижили склав 49%.

Місця в хвостовій частині є найбезпечнішими, оскільки при невдалій посадці вони відчувають найменші навантаження, а на ніс лайнера доводиться найсильніший удар при зіткненні з землею, пише Політека

Автотранспорт

В автобусах найкраще сідати в центрі і на ряду, який ближче до зустрічній смузі. Крім того, небажано сідати на задніх сидіннях, в разі, якщо автомобіль зачепить ззаду.

У тролейбусі найбезпечніші місця знаходяться в правому ряду біля проходу (в разі правостороннього руху), так як зустрічний потік транспорту рухається зліва, а тому і шансів постраждати менше.

Також безпечними вважаються місця в середині салону, розташовані спиною по ходу руху.

Небезпечні місця: не варто сідати біля вікон і дверей, щоб не постраждати від осколків скла.

У легковому авто найкраще сідати на задньому сидінні за водієм і в центрі, так як ця частина машини при аварії “лоб в лоб” найменше піддається деформації.

А от не варто сідати поруч з водієм, так як при зіткненні він рефлекторно спробує ухилитися, і тоді в небезпеці опиниться той, хто сидить поруч.

#транспорт #місця #літак #авто
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...