![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
17:29, 16 жовтня 2018 р.
Рушниці, ножі та вибухівки: буковинці продовжують здавати нелегальну зброю
![Рушниці, ножі та вибухівки: буковинці продовжують здавати нелегальн... Рушниці, ножі та вибухівки: буковинці продовжують здавати нелегальну зброю](/dist-assets/images/cap.jpg)
Різні види зброї, боєприпаси та спецзасоби громадяни передають правоохоронцям під час місячника добровільної здачі зброї. Власники нелегальної зброї можуть здати її до поліції та уникнути відповідальності.
Станом на 16-те жовтня 2018 року громадяни добровільно здали до відділів та відділень поліції області 100 одиниць зброї. З яких 59 одиниць із незаконного обігу, а саме: 33 гладкоствольних та 2 нарізні мисливські рушниці, 4 одиниці армійських зразків, 6 саморобної, 4 іншої. А також 10 одиниць холодної зброї, серед якої: 5 багнет-ножів та мисливський ніж, 2 металевих кийки (бита), 2 саморобних мисливських ножа, шабля.
Крім цього, буковинці добровільно здали майже півкілограма вибухової речовини, бойову гранату і 5 снарядів, повідомляє відділ комунікації поліції у Чернівецькій області.
Здаючи до підрозділів поліції нелегальну зброю, багато громадян висловили бажання зареєструвати її в особисту власність. Наразі вирішується питання реєстрації ще 26 одиниць мисливської зброї.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:51, 19 липня
73
10:51, 19 липня
54
00:40, 15 липня
10:39, 24 липня
live comments feed...
Коментарі