• Головна
  • Чернівчани вважають себе бідними
10:32, 17 жовтня 2018 р.

Чернівчани вважають себе бідними

Чернівчани вважають себе бідними

17 жовтня – Міжнародний день боротьби за ліквідацію злиднів.

До Міжнародного дня боротьби з бідністю в Головному управлінні статистики Чернівецької області провели опитування домогосподарств і виявили, що майже дві третини (61,4%) домогосподарств Чернівецької області у 2017р. відносили себе до бідних, по Україні – 70,7%.

Протягом року рівень доходу не дозволяв забезпечити навіть достатнє харчування 2,0% домогосподарств області (по Україні – 4,5%). Разом з тим більше двох третин з них (69,0%, по Україні – 87,6%) повідомили, що вони мали можливість щодня харчуватися гарячими стравами, майже третина (31,0%) – майже кожного дня (по Україні – 11,6%).

За останній рік випадків, коли хто-небудь з членів домогосподарств протягом доби зовсім не харчувався, та, коли через відсутність грошей не мали можливості оплачувати перебування дітей у дитсадку, не зафіксовано.

Третина домогосподарств (33,8%) вважала, що її матеріальний стан за останні 12 місяців погіршився (по Україні – 41,9%), більше половини (51,7%) – не сподівалися на зміну свого матеріального добробуту на наступні 12 місяців (по Україні – 45,1%).

У 1992 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 17 жовтня Міжнародним днем боротьби за ліквідацію убогості і закликала всі держави присвячувати цей День проведенню і пропаганді, в залежності від специфіки країни, конкретних заходів, пов'язаних з ліквідацією злиднів та бідності.

Історія проведення Міжнародного дня боротьби за ліквідацію бідності нерозривно пов'язана з датою 17 жовтня 1987 року. В той день більше ста тисяч чоловік зібралися у Парижі на площі Прав Людини — Трокадеро, де в 1948 році була підписана Загальна декларація прав людини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Буковина #бідність #статистика
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...