• Головна
  • Грип наступає: все більше українців почали хворіти
16:30, 18 жовтня 2018 р.

Грип наступає: все більше українців почали хворіти

Грип наступає: все більше українців почали хворіти

Захворюваність на грип та ГРВІ в Україні перебуває на неепідемічному рівні, притаманному для початку епідемічного сезону.

Інтенсивний показник захворюваності на 30,1% менше епідемічного порогу по Україні. Протягом звітного тижня на грип та ГРВІ захворіло 153 150 осіб, із них 70,1% — діти віком до 17 років. У порівнянні з минулим тижнем, рівень захворюваності серед дорослих і дітей до 17 років збільшився на 14% і 6,3% відповідно.

Летальні випадки від грипу протягом тижня не були зареєстровані, крім того, відсутнє лабораторне підтвердження циркуляції вірусів грипу серед населення, повідомили у прес-службі Громадського центру здоров'я.

За звітний тиждень проти грипу вакцинована 421 особа, із них 74,6% — особи з груп ризику. Серед усіх щеплених питома вага дітей становила 24,7%.

Внаслідок ГРВІ та грипу за останній тиждень було госпіталізовані 2,8% від загальної кількості захворілих. Найбільше госпіталізованих серед дітей віком 0-4 роки, найменше – серед осіб 65 років та старше. На звітному тижні летальних випадків від грипу зареєстровано не було.

Симптомами грипу є: висока температура, яка тримається мінімум п’ять днів; лихоманка; головний біль; ломота у м’язах і суглобах; загальна слабкість; втрата апетиту, можливо, нудота; кашель, що може тривати понад два тижні; нежить. Такі ознаки у випадку грипу виникають раптово і можуть тривати від кількох днів до кількох тижнів.

#грип #хвороба
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...