• Головна
  • У Чернівцях відбулось відкриття інклюзивної виставки «СонцеСвіт – один для всіх!» (фото)
10:05, 19 жовтня 2018 р.

У Чернівцях відбулось відкриття інклюзивної виставки «СонцеСвіт – один для всіх!» (фото)

У Чернівцях відбулось відкриття інклюзивної виставки «СонцеСвіт – один для всіх!» (фото)

17 жовтня 2018 року в Арт-Інфо Центрі «Czernowitz – Чернівці» відбулось відкриття інклюзивної виставки дитячого живопису «СонцеСвіт – один для всіх!» в рамках проекту «Дитячий культурно-мистецький фестиваль «Наш чудовий СонцеСвіт», який реалізується в Чернівцях за підтримки Українського культурного фонду.

30 маленьких художників, серед яких 15 дітей з особливими потребами, презентували громаді міста Чернівці свої роботи.

Як зазначила координатор проекту Дитячого культурно-мистецького фестивалю «Наш чудовий СонцеСвіт» Лідія Анциперова, «ми намагалися максимально залучити дітей з особливими потребами до творчості, підтримати їхні таланти, дати їм можливість відчути себе у колі справжніх друзів. Готуючись до виставки живопису, в рамках проекту було проведено 3 студії живопису «Намалюй свій СонцеСвіт», де діти створювали картини за участю 10 чернівецьких митців, серед яких були відомі й молоді художники. Митці отримали практичний досвід взаємодії з дітьми, в т.ч. з особливими потребами у створені мистецьких продуктів. Нашою командою були створені комфортні умови для всіх учасників заходів. Теплу атмосферу для дітей створював і Мистецький дворик Арт Центру, стінописи із краєвидами Чернівців, приємна музика, читання віршів дітками. Смачні напої та ласощі під час перерви додали дітям справжнього домашнього затишку».

Персонажі дитячих картин, за задумом організаторів фестивалю, «зіграють» ролі у міні-виставі – мистецькому перфоменсі та мультфільмі.

Більшість дітей малювали яскравими фарбами – голубими, синіми, жовтими, зеленими та помаранчевими фарбами, створювали веселих персонажів, що говорить про відчуття комфорту і радості у дітей. Про це йдеться на сайті міської ради Чернівців.

#Чернівці #діти #виставка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...