![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
17:30, 19 жовтня 2018 р.
На Буковині діти підпалили сіно, злякались та втекли
![На Буковині діти підпалили сіно, злякались та втекли На Буковині діти підпалили сіно, злякались та втекли](/dist-assets/images/cap.jpg)
У селі Шубранець Заставнівського району горіло сіно на присадибній ділянці.
Пожежу спричинили дитячі пустощі з вогнем. Дітлахи гралися біля паркану, де було сіно, і, ймовірно, кинули на нього сірник. Коли спалахнуло полум’я, діти злякались і втекли. Пожежу помітили власники господарства і викликали рятувальників. Розуміючи, що вогонь може перекинутися на їхні будівлі, одночасно із цим люди почали самотужки гасити пожежу, повідомляє відділ комунікації поліції у Чернівецькій області.
Оскільки її площа була невеликою, місцеві мешканці загасили полум’я за допомогою підручних засобів до прибуття вогнеборців. Внаслідок пожежі було знищено сіно.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
16:04, 16 липня
18:56, 18 липня
15:58, 16 липня
18:56, 18 липня
16:02, 16 липня
live comments feed...
Коментарі