![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
12:03, 20 жовтня 2018 р.
Чернівецькі студенти взяли участь в історичній військово-патріотичній грі
![Чернівецькі студенти взяли участь в історичній військово-патріотичн... Чернівецькі студенти взяли участь в історичній військово-патріотичній грі](/dist-assets/images/cap.jpg)
Управління молоді та спорту обласної державної адміністрації спільно з громадською організацією «Національна дружина» 19 жовтня 2018 року в Чернівцях на території парку ім. Ю. Федьковича (фан-парк) провели історичну військово-патріотичну гру «Герої козацької слави», присвячену Дню українського козацтва, Дню захисника України та Дню заснування Української Повстанської Армії.
Про це інформує прес-служба Чернівецької ОДА.
Метою історичної військово-патріотичної гри є підвищення національно-патріотичного виховання серед молоді, утвердження любові до Батьківщини, наслідування найкращих прикладів мужності борців за свободу та незалежність України як з історичного минулого, так і захисників, які сьогодні відстоюють суверенітет та територіальну цілісність держави.
До участі у грі залучалися студенти вищих навчальних закладів та професійно-технічних навчальних закладів міста Чернівці віком від 18 до 22 років включно. Зокрема, участь у грі взяли 8 команд з різних навчальних закладів: Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Буковинського державного медичного університету, Чернівецького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету, Буковинський університет, Чернівецька філія ТзОВ медичний коледж «Монада», Чернівецький індустріальний коледж, Чернівецький транспортний коледж.
Молоді буковинці вправлялися в майстерності збиирання/розбирання автоматичної зброї; надання першої медичної допомоги, давали відповіді на інтелектуальні запитання на знання історії України, змагалися у фізичній витривалості, розкладали намети на швидкість тощо.
Переможцями гри стали:
1 місце – команда Буковинського державного медичного університету;
2 місце-команда кафедри військової підготовки ЧНУ;
3 місце-команда Чернівецького транспортного коледжу.
Усі учасники нагороджені подарунками.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:51, 19 липня
12:49, 17 липня
19:40, 24 липня
10:51, 19 липня
16
10:51, 19 липня
24
live comments feed...
Коментарі