![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
13:05, 20 жовтня 2018 р.
На Буковині іноземець "забув" зробити посвідку на проживання в України
![На Буковині іноземець "забув" зробити посвідку на проживання в України На Буковині іноземець "забув" зробити посвідку на проживання в України](/dist-assets/images/cap.jpg)
Працівники відділу організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення УДМС у Чернівецькій області забезпечили виконання рішення Першотравневого районного суду міста Чернівців стосовно видворення за межі України в примусовому порядку громадянина Туреччини 1992 року народження.
Чоловік неодноразово притягувався до адмінвідповідальності за ч. 1 ст. 203 КУпАП, також стосовно нього приймалося рішення про примусове повернення у зв’язку з порушенням термінів перебування. Суд не пристав на аргументи іноземця, який уклав шлюб з громадянкою України, однак не узаконив своє перебування в Україні (до органів міграційної служби щодо оформлення посвідки та тимчасове проживання не звертався). Натомість суддя зважив на позовні претензії УДМС в Чернівецькій області й визнав громадянина Туреччини злісним порушником міграційного законодавства.
Наразі його передано представникам молдовської влади на пункті пропуску «Мамалига» Чернівецького прикордонного загону.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
12:49, 17 липня
12:49, 17 липня
1
live comments feed...
Коментарі