![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
18:01, 20 жовтня 2018 р.
Буковинець повісився посеред власного будинку
![Буковинець повісився посеред власного будинку Буковинець повісився посеред власного будинку](/dist-assets/images/cap.jpg)
Житель Заставнівського району повісився у власному помешканні, його тіло знайшли 19 жовтня сусіди
Як повідомили працівники відділу поліції Заставнівського району, 19 жовтня надійшов сигнал про те, що в селі Боянчук 34-річний житель звів самостійно рахунки з своїм життям, чоловік накинув собі на шию зашморг та повісився у власному будинку, де й проживав весь цей час.
На місце події за вказаною адресою було направлено слідчо-оперативну групу працівників поліції. Дійсно трагедія таки відбулася, також прибули і медики, що констатували факт смерті чоловіка внаслідок механічної асфіксії.
Труп направлено до моргу для експертизи. Правоохоронці встановлюють ряд обставин, що супроводжували чоловіка в останній час та могли наштовхнути його на радикальний крок. За даним повідомленням складено всі матеріали згідно процесуального законодавства, слідчі чекають висновку експерта.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі