• Головна
  • Борг чернівчан перед ПАТ “Чернівцігаз” зменшився більше як на 3,5 мільйони
09:04, 23 жовтня 2018 р.

Борг чернівчан перед ПАТ “Чернівцігаз” зменшився більше як на 3,5 мільйони

Борг чернівчан перед ПАТ “Чернівцігаз” зменшився більше як на 3,5 мільйони

19 жовтня начальник КП “Чернівцітеплокомуненерго” Олександр Меленчук відзвітував про результати роботи протягом періоду опалювальних канікул, початок опалювального сезону та відповів на запитання громадян та журналістів.

Про це повідомляє ТРК "Буковина".

Олександр Меленчук розповів, що борг чернівчан зменшився на 2 мільйона перед “Чернівцітеплокомуненерго”. Борг перед ПАТ “Чернівцігаз” зменшився більше як на 3,5 мільйони.

- Заборгованість залишається і це той предмет, який не може не непокоїти, бо в тому зав’язана наша діяльність. Наприклад, підприємство зараз не отримує другий місяць заробітну плату. Важко виводити людей на роботу. Ми вже використали всі обіцянки і цяцянки. Але людина, яка не отримує заробітну плату, мотивації йти працювати на підприємство немає. І це може вплинути і на якість роботи”, — зазначив Олександр Меленчук.

На запитання ведучої програми: “Чи є тенденція до того, що Чернівці можуть відмовитися від централізованого теплопостачання?” спікер відповів: “У нашому місті може бути все. Але якщо брати світову практику, то найбільші міста в Європі з централізованим опаленням. Ми зараз маємо перед собою великий шлях. Якщо ми змінимо своє обладнання, коли нас не буде тримати зашморгом ціна на газ, коли ми зможемо обирати паливо, коли початок чи закінчення опалювального сезону не буде мати якусь там знаменну дату, 15 жовтня чи квітня. Люди матимуть можливість регулювати самостійно тепло у квартирі.”

Важливою тезою звітів було зростання ціни на газ.

“Хто не знав, що таке не буде. Діло не в вартості. І в вартості в тому числі. Але якщо ми не навчимося економити, то нічого з того не вийде.”, — розповів начальник КП “Чернівцітеплокомуненерго” Олександр Меленчук.

#Чернівці #борги
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...