![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
16:30, 23 жовтня 2018 р.
П'яний буковинець сів за кермо та заднім ходом зніс паркан
![П'яний буковинець сів за кермо та заднім ходом зніс паркан П'яний буковинець сів за кермо та заднім ходом зніс паркан](/dist-assets/images/cap.jpg)
22 жовтня житель міста Сокиряни повідомив правоохоронців, що, керуючи автомобілем ВАЗ 21063, невідомі особи пошкодили йому паркан.
Працівники Сокирянського відділення поліції оперативно зреагувавши на повідомлення, затримали порушника. Ним виявився житель с.Вашківці, 1986 року народження. Як вдалось встановити пізніше, керуючи автомобілем ВАЗ у стані алкогольного сп’яніння вашківчанин рухався заднім ходом.
Не впевнившись в безпечності маневру, він допустив наїзд на металеву сіткову огорожу. Даного громадянина було притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 124,130 КУпАП. Автомобіль порушника доставлено на арешт майданчик, ише Північно-бессарабський інформаційний портал.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
06:46, 24 липня
4
09:00, 23 липня
2
10:51, 19 липня
5
live comments feed...
Коментарі