• Головна
  • З Буковини примусово видворили громадянина Італії, який ухилявся вiд виїзду з України
10:02, 25 жовтня 2018 р.

З Буковини примусово видворили громадянина Італії, який ухилявся вiд виїзду з України

З Буковини примусово видворили громадянина Італії, який ухилявся вiд виїзду з України

Працівники Кельменецького РВ УДМС у Чернівецькій області притягнули до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 203 КУпАП громадянина Італії, який ухилявся вiд виїзду з України пiсля закiнчення строку перебування.

На іноземця склали протокол про адмiнiстративне правопорушення та наклали стягнення у розмiрi 1700 грн. Керівництво УДМС області прийняло рiшення про його примусове повернення.

Крiм того, за ст. 205 КУпАП до адмiнiстративноi вiдповiдальностi притягнули приймаючу сторону – громадянку України, на яку накладено стягнення у виглядi штрафу.

Також у Кельменцях до адмiнiстративноi вiдповiдальностi за ч. 1 ст. 203 КУпАП за аналогічне порушення притягнули громадянку Молдови. За виявленим фактом склали протокол про адмiнiстративне правопорушення, на іноземку наклали стягнення у розмiрi 1700 грн. та прийняли рiшення про її примусове повернення. За невжиття заходiв щодо забезпечення своєчасної реєстрації за ст. 205 КУпАП до адмiнiстративноi вiдповiдальностi притягнули громадянина України, на якого накладено стягнення у виглядi штрафу.

Водночас працівники Хотинського РВ УДМС у Чернівецькій області виявили 70-річну громадянку Молдови, яка перевищила термін перебування в Україні більше 90 днів протягом 180. Жінку притягнули до адмінвідповідальності та оштрафували на 1700 гривень. Також стосовно неї прийняли рішення про примусове повернення – порушницю зобов’язали покинути Україну до кінця жовтня.

#Буковина #Італія #документи #нелегал
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...